Partnerzy strategiczni

Sejcom

Sejcom Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach związanych z regulacją działania i ochroną przeciwuderzeniową sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych w oparciu o hydrauliczne zawory regulacyjne i powietrzne. Jako wyłączny przedstawiciel na Polskę firmy Bermad, jednego z największych i najlepszych producentów takich zaworów w pełni korzysta z jej ponad 50. letnich doświadczeń na rynku światowym. Dzięki temu oferuje rozwiązania trudnych, często niewykonalnych dla innych firm, problemów związanych z tymi zagadnieniami.

Oprócz zaworów, jako przedstawiciel firmy Hydrospin, oferuje hydrogeneratory, stanowiące unikalne rozwiązania zasilania systemów monitoringu i regulacji sieci.

Ponadto jako przedstawiciel firm Aquarius Spectrum oraz TaKaDu zajmuje się detekcją wycieków z wykorzystaniem mobilnych i stacjonarnych systemów opartych o korelację oraz bardzo zaawansowanego oprogramowania.

Hydro Top

Hydro-Top z siedzibą w Kożuchowie jest producentem i dostawcą zwieńczeń studni kanalizacyjnych, inspekcyjnych oraz wpustów deszczowych. Oferta firmy obejmuje włazy wykonane z żeliwa szarego, sferoidalnego oraz w połączeniu tych materiałów z betonem w klasach od A15 do F900.W naszym asortymencie znajdują się zbiorniki i przydomowe oczyszczalnie ścieków wytwarzane metodą formowania rotacyjnego według zakupionej niemieckiej technologii. Wyroby te markowane są przez firmę Hydro-Top-Gerwal Watersystem.

Ekolog

Firma Ekolog sp. z.o.o. działa na rynku od ponad 30 lat. Koncepcją i strategią działalności firmy jest aktywność we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na realizację ponad 500-set projektów z branży wodnej, ściekowej, odpadowej, infrastruktury komunalnej oraz energii odnawialnej.

Firma zapewnia kompleksową jakość usług w zakresie:

  • konsultingu i projektowania kompletnych linii technologicznych dla obiektów gospodarki wodno-ściekowej, zakładów kofermentacji osadów i odpadów oraz sieci kanalizacyjnych i przepompowni,
  • dostawy technologii, urządzeń i wyposażenia,
  • produkcji urządzeń, systemów linii technologicznych,
  • realizacji kontraktów „Pod klucz”,
  • montaż i rozruch technologiczny oraz eksploatację.

Z zakresu działań firmy należy wyróżnić należące do branży ochrony środowiska: komunalne i przemysłowe przepompowanie i oczyszczalnie ścieków; systemy poboru dostawy i oczyszczania wody pitnej oraz przemysłowej; systemy zbiórki, segregacji i przetwarzania odpadów komunalnych i przemysłowych oraz produkcja biogazu, energii elektrycznej i ciepła na podstawie osadów, odpadów i biomasy.

Prodeko

Międzynarodowa Grupa Przemysłowa EKOTON Prodeko-Ełk – to jeden z największych producentów sprzętu do oczyszczania ścieków w Europie Wschodniej. Oferujemy swoim klientom ponad 35 rodzajów urządzeń do mechanicznego, biologicznego i fizyko-chemicznego oczyszczania ścieków oraz odwadniania osadu. Bazę produkcyjną firmy EKOTON Prodeko-Ełk stanowią trzy potężne fabryki, wyposażone w najnowszą technologię, które pozwalają na wytwarzanie szeregu produktów i rozwiązanie niemal wszystkich problemów związanych z produkcją niestandardowego wyposażenia. Dobrze wykwalifikowana kadra inżynierska, która liczy około 30 osób, daje nam możliwość rozwoju naszych produktów, które są lepsze z każdym rokiem. W swojej pracy z klientem, nie ograniczamy się tylko do sprzedaży sprzętu. Świadczymy również usługi w zakresie instalacji i uruchomienia, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na dzień dzisiejszy urządzenia EKOTON Prodeko-Ełk pracują w ponad 1000 oczyszczalniach w 30 państwach świata.

Uponor

Uponor Infra (dawniej KWH Pipe) jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów infrastrukturalnych – Uponor Infra (dawniej KWH Pipe) jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów infrastrukturalnych – wodociągowych i kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Rozwijamy naszą działalność w Europie, Ameryce Północnej i w Azji. Dzięki bogatej ofercie produktowej, wieloletniemu doświadczeniu oraz know-how, dostarczamy Klientom najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, oferujemy nasze wsparcie techniczne przy projektowaniu, szkolenia w zakresie montażu, usługi serwisowe oraz konsultacje na budowie.

Hawle

Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży armatury do wody, ścieków i gazu. Wysoka jakość wyrobów oraz ciągłe wdrażanie nowych rozwiązań sprawia, że zajmujemy wiodącą pozycję na rynku. Nasze produkty spełniają światowe standardy, co potwierdzają certyfikaty wystawione przez prestiżowe instytucje w kraju i za granicą. Misją naszej Firmy jest dostarczanie naszym Klientom urządzeń gwarantujących wieloletnie i bezawaryjne działanie.

Piątka

Firma Piątka Sp. J., dostarcza swoim odbiorcom w pełni zautomatyzowane i wspierające procesy rozliczania rozwiązania informatyczne, w tym: system bilingowy Pincasso Net,  elektroniczne biuro obsługi klienta (eBOK), czy Centralną Bazę Odczytów (CBO) oraz jej mobilny odpowiednik – MBO. Zaletą oferowanych przez firmę usług jest możliwość wdrożenia ich zarówno w pakiecie, jak i indywidualnie. Oferowane aplikacje charakteryzują się możliwością współpracy z rozwiązaniami zewnętrznymi. Firma dostarcza użytkownikowi w pełni zaktualizowane oprogramowanie zgodne z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Oprogramowanie jest dostępne zarówno w modelu klasycznym (on-premise), jak i zyskującym coraz większą popularność modelu usług w chmurze (Software as a Service).

Diehl Metering

Diehl Metering Sp. z o.o. (dawniej Mirometr) powstał w Cieszynie w 1991 roku
i jest członkiem Grupy Diehl Metering już od 1998 roku.

W naszym polskim zakładzie zatrudniamy 300 osób, produkujemy i legalizujemy rocznie ponad 1,5 mln wodomierzy objętościowych typu Altair.

Diehl Metering oferuje rozwiązania umożliwiające zmniejszenie tzw. pozornych strat wody. Specjalizujemy się w licznikach o wysokiej dynamice pomiaru w połączeniu z otwartym systemem zdalnego odczytu IZAR®, który działa na rynku już od 20 lat.
Naszym systemem IZAR® odczytujemy w Polsce już ponad 600 000 wodomierzy jadąc samochodem oraz ponad 5 000 wodomierzy za pomocą śmieciarek i sieci stacjonarnej.

Gama produktów Diehl Metering zawiera poza wodomierzami liczniki energii cieplnej,
prądu i gazu, co otwiera dodatkowe możliwości współpracy dla Zarządów Miast, Wodociągów, Zakładów Energetyki Cieplnej oraz Spółdzielni Mieszkaniowych.

Nasze rozwiązania dają możliwość zafakturowania do 100% dostarczanych mediów. Stajemy się bardziej odpowiedzialni korzystając z mediów, a nasze rozwiązania mają pozytywny wpływ na środowisko.

Future Processing

Future Processing to dynamicznie rozwijająca się firma IT, chętnie podejmująca ambitne wyzwania technologiczne. Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług związanych z tworzeniem oprogramowania.

Nasza firma została założona w 2000 r. przez Jarosława Czaję i obecnie zatrudnia ponad 800 osób.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i umiejętnościom naszego zespołu, tworzymy wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania dla Klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku na całym świecie. Specjalizujemy się w realizowaniu projektów z predefiniowanym zakresem i budżetem, które pozwalają naszym Klientom zyskać przewagę nad konkurencją.

Jedną z gałęzi działalności naszej firmy jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań dla miast w ramach realizowanych projektów Smart City. Specjaliści Future Processing tworzą technologie stosowane w mieście, które mają na celu wsparcie mieszkańca i zapewnienie mu wygodnego, ekonomicznego i bezpiecznego życia.

Naszą firmę wyróżnia pasja, z jaką tworzymy oprogramowanie. By w pełni zrealizować oczekiwania naszych Klientów, wychodzimy poza proste określenie potrzeb. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, wiedzę techniczną i kreatywność, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują oprogramowanie odpowiadające ich wymaganiom.

Od kilku lat znajdujemy się w czołówce zestawienia Deloitte Technology Fast 50, wyróżniającego najdynamiczniej rozwijające się spółki technologiczne Europy Środkowej.

Instytut Studiów Podatkowych

Grupa Instytutu Studiów Podatkowych, która należy do grona największych firm doradczych zapewnia kompleksową obsługę firm świadcząc usługi w zakresie doradztwa podatkowego, obsługi prawnej, szkoleń podatkowych oraz usług audytorskich i pełnej obsługi finansowo-księgowej.

Grupa ISP jest również jedynym tej wielkości aliansem spółek doradczych o kapitale polskim, który tworzą m.in.:

Instytut Studiów Podatkowych – Spółka doradztwa podatkowego

Instytut Studiów Podatkowych –Audyt

Kancelaria Prawna Witold Modzelewski

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w siedzibie w Warszawie, jak również w trzech działach: w Poznaniu ,Krakowie i Katowicach.

Nasza wiedza i ponad 20 letnie doświadczenie są gwarantem Państwa pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Celem działań podejmowanych na rzecz naszych Kontrahentów jest minimalizowanie obciążeń podatkowych, przy jednoczesnej gwarancji zgodności podejmowanych działań z obowiązującymi przepisami prawa.

Gwarancją profesjonalnego i kreatywnego podejścia do problemów klienta jest bezpośredni nadzór nad wszystkimi projektami prowadzony przez Profesora Witolda Modzelewskiego – Prezesa Instytutu Studiów Podatkowych.