Partnerzy kongresu

Alter

ALTER – marka urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów będąca synonimem doskonałych rozwiązań technicznych, nowoczesnych konstrukcji i najlepszej jakości urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. 30-letnie doświadczenie wykreowało markę silną i powszechnie znaną. ALTER to produkty spełniające najostrzejsze normy oraz życzenia najbardziej wymagających Klientów.

Firma ALTER z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania powstała w 1988 roku. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego.

Dlaczego ALTER ? Naszą przewagą jest kompleksowa obsługa Klientów, ponieważ łączymy kompetencje w wielu dziedzinach, oferując doradztwo techniczne, dobór urządzeń, projekt, montaż, uruchomienie, bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi i eksploatacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferta w skrócie:

  • stacjonarne systemy pomiaru i detekcji gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu,
  • systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu: kotłownie gazowe, hale ogrzewane promiennikami gazowymi, magazyny itp.,
  • systemy detekcji CO sterujące wentylacją, nawiewami itp. w garażach i parkingach podziemnych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność monitorowania stężenia CO,
  • systemy pomiarowo-sterujące współpracujące z innymi urządzeniami wykonawczymi
    i automatyka przemysłową.
  • przenośne mierniki i detektory gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
  • przenośne mierniki gazów stanowiące sprzęt ochrony osobistej pracowników (gazownie, wodociągi i kanalizacje, przedsiębiorstwa komunalne, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej itp.).

Ebro Armaturen

EBRO ARMATUREN to niemiecki producent armatury przemysłowej. Priorytetem firmy jest dostarczanie wyrobów o najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Dzięki tej zasadzie firma identyfikowana jest jako istotny partner na rynku międzynarodowym oraz wiodąca firma w branży. Oferujemy: Przepustnice odcinające i regulacyjne DN 20-DN 2200; Klapy zwrotne DN 32-DN 1800 również z tłumieniem hydraulicznym; Zasuwy nożowe DN 50-DN 1600; Zawory kulowe do DN 300; Kompensatory elastomerowe DN 50-DN 2000; Zastawki kanałowe i naścienne; Wstawki montażowe do DN 2000; Napędy ręczne, elektryczne i pneumatyczne. Firma spełnia wymogi normy ISO 900, posiada dopuszczenia DVGW, Germanischer Lloyd, GOST, PZH, ATEX wg dyrektywy 94/9/UE. Przepustnice EBRO są klasyfikowane w kategorii III (obejmującej kat. I i II) wg dyrektywy PED 2014/68/UE. Dysponujemy pełnymi możliwościami w zakresie profesjonalnego doradztwa, szybkiej realizacji dostaw i obsługi serwisowej w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Arcus

GRUPA ARCUS to dostawca i integrator inteligentnych rozwiązań oraz zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce. Oferta firmy obejmuje m.in. systemy do zarządzania dokumentem (Arcus Kyocera MDS), laserowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (monochromatyczne i kolorowe), materiały eksploatacyjne, urządzenia do zarządzania korespondencją masową: kopertownice, otwieraczki, składarki, adresarki i oprogramowanie.

Esri

Esri Polska oferuje rozwiązania umożliwiające przedstawienie i zrozumienie otaczającego nas świata w oparciu o wizualizację i analizę danych przestrzennych. Firma jest wyłącznym przedstawicielem Esri Inc., światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS).

Działalność Esri Polska obejmuje doradztwo i usługi w zakresie projektowania oraz rozwoju systemów i aplikacji do przestrzennej wizualizacji i analiz danych. Firma jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania ArcGIS, firmy Esri Inc., które tworzy kompleksową platformę gromadzenia, prezentowania i analizy danych geograficznych oraz administrowania nimi. Rozwiązania te pozwalają na współpracę i współdzielenie danych w wybranym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu.

Firma jest także dystrybutorem systemu GEOSECMA for ArcGIS – rozwiązania, które pozwala na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem wodno-kanalizacyjnym. Jest to nowoczesny system, który zapewnia zaawansowaną funkcjonalność wspomagającą zarządzanie wszelkiego rodzaju sieciami, np. wodociągowymi, kanalizacyjnymi, czy deszczowymi; jak również umożliwia integrację z pozostałymi narzędziami wykorzystywanymi i stosowanymi w przedsiębiorstwie wod-kan.

Dodatkowe informacje: www.esri.pl

 

Steinzeug Keramo

Steinzeug-Keramo, przedsiębiorstwo spółki akcyjnej Wienerberger AG, jest największym w Europie producentem rur, kształtek oraz studni kamionkowych dla systemów kanalizacyjnych.

Steinzeug-Keramo oferuje szeroki asortyment rur i kształtek o średnicach od DN 100 mm do DN 1400 mm. Rozwiązania systemowe Steinzeug-Keramo spełniają najwyższe wymogi w zakresie ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju oraz długotrwałej eksploatacji: począwszy od pozyskiwania surowców naturalnych (głównie gliny), prze ich obróbkę w zaawansowanych technologicznie zakładach produkcyjnych, fachowy montaż, ponad stuletni okres użytkowania, aż po stuprocentowy recykling produktów, zgodny z zasadami Cradle to Cradle®.

AVK Armadan Sp. z o. o.

AVK Armadan Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się dystrybucją i sprzedażą produktów  Grupy AVK na terenie Polski. Głównym obszarem działalności AVK jest produkcja, sprzedaż, wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych armatury, hydrantów i akcesoriów stosowanych w zewnętrznych sieciach służących do dostaw gazu, wody i oczyszczania ścieków oraz ochrony przeciwpożarowej. AVK z ponad 90 firmami na całym świecie, dostarcza produkty i usługi do ponad 85 krajów oferując swój asortyment zgodnie z większością międzynarodowych i krajowych norm, takich jak ISO, CEN, DIN, NF, BS, AWWA, JWWA, SABS, AS i GOST. Produkty AVK charakteryzują się najwyższą jakością, konkurencyjnymi cenami oraz trwałością przekraczającą oczekiwania rynku. Wymaga to ścisłej kontroli jakości na każdym etapie procesów produkcyjnych. Firma AVK otrzymała certyfikat zgodnie z normą ISO 9001 i jest na bieżąco audytowana. Jeśli chodzi o jakość w AVK, nic nie jest pozostawione przypadkowi!

SPEEDMAIL Sp. z o.o.

Firma SPEEDMAIL Sp. z o.o. jest największym ogólnopolskim alternatywnym operatorem pocztowym. Powołana do świadczenia profesjonalnych usług pocztowych we wrześniu 2011r uzyskała wpis do Rejestru Operatorów Pocztowych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pod numerem B-00409.

Świadczy usługi w obszarze korespondencji masowej na terenie całego kraju. Specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Za pośrednictwem własnych punktów dystrybucyjnych w kluczowych lokalizacjach Polski oraz solidnej sieci Partnerów spółka tworzy idealny obszar doręczeń, specjalizując się w dystrybucji listów zwykłych, poleconych, poleconych ZPO i przesyłek marketingowych adresowych.

Autorskie oprogramowanie, centralne położenie spółki i ogromne zaplecze logistyczne stanowią szeroki pakiet korzyści związanych z realizacją dedykowanej usługi pocztowej. Dzięki unikalnym bazom rejonów oraz zaawansowanej integracji i partnerstwu z firmą Emerson, największym producentem korespondencji masowej w Europie Środkowo-Wschodniej, segregowanie przesyłek odbywa się automatycznie już na etapie produkcji. W ten sposób firma zapewnia klientom w pełni indywidualną ofertę, dostosowaną do ich potrzeb pod względem organizacyjnym i finansowym.

LogicSynergy Sp. z o.o.

Firma LogicSynergy Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku informatycznym od ponad 30 lat. Spółka wytwarza, wdraża i serwisuje Zintegrowane Systemy Informatyczne do kompleksowego zarządzania w obszarze ekonomicznym i technicznym przedsiębiorstwami komunalnymi (wod-kan, pgk, pec). Firma zrealizowała ponad 200 wdrożeń na terenie kraju i w oparciu o systemy jej autorstwa rozliczanych jest ponad 800 tys. punktów poboru. Najnowszymi produktami firmy są: system SmartReporting do przygotowywania on-line raportów i analiz z danych pochodzących z różnych baz oraz system do zarządzania siecią wod-kan – SmartGIS.