Dialog z Prelegentem

PYTANIA DO PANELISTÓW I PRELEGENTÓW KONGRESU

Po raz pierwszy, specjalnie dla uczestników Kongresu, stworzyliśmy możliwość zadawania pytań panelistom i prelegentom jeszcze przed rozpoczęciem Kongresu, za pośrednictwem poczty elektronicznej kongres@igwp.org.pl. Odpowiedzi na zadane w ten sposób pytania, zostaną Państwu udzielone w trakcie Kongresu.

INDYWIDUALNE ROZMOWY Z PANELISTAMI I PRELEGENTAMI PODCZAS KONGRESU

Zachęcamy uczestników Kongresu do skorzystania z możliwości indywidualnych rozmów po zakończonych panelach z panelistami i prelegentami w Sali „Lisbon” Hotelu Sheraton, w drugim dniu Kongresu

 

AKTYWNY UDZIAŁ UCZESTNIKÓW W KONGRESIE

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa, dzielenia się wspomnieniami i zabierania głosu podczas paneli dyskusyjnych Kongresu. Mamy nadzieję, że Państwa doświadczenia będą doskonałym uzupełnieniem obrad i pozwolą pokazać siłę NASZEJ BRANŻY .

Do Państwa dyspozycji po zakończonych panelach będą:

I panel: prof. dr hab. Jerzy Hausner, dr Krzysztof Głuc, dr hab. Inż. Stanisław Rybicki,

II panel: prof. dr hab. Bartosz Rakoczy, prof. dr hab. Witold Modzelewski, dr Jerzy Baehr oraz mecenas Jędrzej Bujny (autor Zeszytów specjalnych IGWP: Zasady kształtowania wynagrodzeń w świetle nowej ustawy kominowej,  Zmiany w prawie spółek komunalnych w roku 2017 w pytaniach i odpowiedziach).